Nbox Search API (8.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Subject
jv: Subyek

en: Date
jv: Tanggal

en: Search
jv: Goléki

en: Reset
jv: Baléknā

en: Message
jv: Pesen

en: Page
jv: Kācā

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
