Nbox Search API (8.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Sender
kn: ಕಳುಹಿಸಿದವರು
