Nbox Search API (8.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Date
mn: Огноо

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Message
mn: Зурвас

en: Page
mn: Хуудас
