Nbox Search API (8.x-1.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Date
mr: दिनांक

en: Search
mr: शोध

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Message
mr: संदेश

en: Page
mr: पान

en: Sender
mr: पाठवणारा

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
