Nbox Search API (8.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Date
nl: Datum

en: Search
nl: Zoeken

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Message
nl: Bericht

en: Page
nl: Pagina

en: Sender
nl: Afzender

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Select any filter and click on Apply to see results
nl: Selecteer een van de filters en klik op 'Toepassen' om het resultaat te zien

en: Asc
nl: Oplopend
