Nbox Search API (8.x-1.0-alpha1) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Subject
os: Темæ

en: Date
os: Датæ

en: Search
os: Агуырд

en: Reset
os: Раздæрау

en: Message
os: Хъусинаг
