Nbox Search API (8.x-1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Subject
ps: موضوع

en: Date
ps: نيټه

en: Search
ps: لټون

en: Message
ps: پيغام

en: Page
ps: پاڼه

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: - All -
ps: - ټول -
