Nbox Search API (8.x-1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Subject
te: విషయం

en: Date
te: తేదీ

en: Search
te: వెతుకు

en: Message
te: సందేశం

en: Page
te: పేజీ

en: - All -
te: - అన్ని -
