Nbox Search API (8.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Subject
uk: Тема

en: Date
uk: Дата

en: Search
uk: Пошук

en: Reset
uk: Скинути

en: Message
uk: Повідомлення

en: Page
uk: Сторінка

en: Sender
uk: Відправник

en: Desc
uk: Спад

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Offset
uk: Зміщення

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Select any filter and click on Apply to see results
uk: Щоб побачити результат, виберіть довільний фільтр і натисніть "Застосувати"

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне
