Nbox Search API (8.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Subject
vi: Tiêu đề

en: Date
vi: Ngày tháng

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Message
vi: Thông điệp

en: Page
vi: Trang

en: Sender
vi: Người gửi

en: Desc
vi: Giảm dần

en: Sort by
vi: Sắp xếp theo

en: Offset
vi: Độ dịch

en: Items per page
vi: Số mục trên một trang

en: - All -
vi: - Tất cả -

en: Asc
vi: Tăng dần

en: Master
vi: Chính
