Nearby places search (3.0.1) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Search
ca: Cerca

en: Name
ca: Nom

en: Address
ca: Adreça

en: Store
ca: Botiga

en: Other
ca: Altres

en: Latitude
ca: Latitud

en: Longitude
ca: Longitud

en: Google Maps API Key
ca: Clau de l'API de Google Maps

en: Storage
ca: Emmagatzemament

en: Blocks
ca: Blocs

en: University
ca: Universitat

en: Library
ca: Biblioteca

en: Cafe
ca: Cafeteria

en: School
ca: Escola
