Nearby places search (3.0.1) - en to ru translation catalogue (24 entries)

en: Search
ru: Поиск

en: Name
ru: Название

en: API Key
ru: Ключ API

en: Bar
ru: Полоса

en: Address
ru: Адрес

en: Store
ru: Магазин

en: Other
ru: Другое

en: Latitude
ru: Широта

en: Longitude
ru: Долгота

en: Google Maps API Key
ru: Ключ от Google Maps API

en: No results found
ru: Результаты не найдены

en: Storage
ru: Хранилище

en: Blocks
ru: Блоки

en: Radius
ru: Радиус

en: University
ru: Университет

en: Church
ru: Церковь

en: Bank
ru: Банк

en: Library
ru: Библиотека

en: Airport
ru: Аэропорт

en: Cafe
ru: Кафе

en: Parking
ru: Парковка

en: Restaurant
ru: Ресторан

en: School
ru: Школа

en: Museum
ru: Музей
