Nearby places search (8.x-1.1) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Search
da: Søg

en: Name
da: Navn

en: API Key
da: API-nøgle

en: Address
da: Adresse

en: Store
da: Butik

en: Other
da: Anden

en: Latitude
da: Breddegrad

en: Longitude
da: Længdegrad

en: No results found
da: Ingen resultater fundet

en: Storage
da: Lagring

en: Blocks
da: Blokke

en: University
da: Universitet

en: Church
da: Kirke

en: Library
da: Bibliotek

en: Airport
da: Lufthavn

en: School
da: Skole
