Nearby places search (8.x-1.1) - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: Search
hu: Keresés

en: Name
hu: Név

en: API Key
hu: API-kulcs

en: Bar
hu: Bár

en: Address
hu: Cím

en: Store
hu: Bolt

en: Other
hu: Egyéb

en: Latitude
hu: Földrajzi szélesség

en: Longitude
hu: Földrajzi hosszúság

en: Google Maps API Key
hu: Google Maps API kulcs

en: No results found
hu: Nincs találat

en: Storage
hu: Tárolás

en: Blocks
hu: Blokkok

en: Radius
hu: Sugár

en: University
hu: Egyetem

en: Library
hu: Könyvtár

en: Cafe
hu: Kávézó

en: Restaurant
hu: Étterem

en: School
hu: Iskola
