Nearby places search (8.x-1.2) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Search
cy: Chwilio

en: Name
cy: Enw

en: Address
cy: Cyfeiriad

en: Other
cy: Arall

en: Storage
cy: Storfa

en: Blocks
cy: Blociau
