Nearby places search (8.x-1.2) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Bar
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Address
kn: ವಿಳಾಸ

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: No results found
kn: ಯಾವುದೆ ಫಲಿತಾಂಶಗಳು ಕಂಡುಬಂದಿಲ್ಲ

en: Storage
kn: ಶೇಖರಣೆ

en: Blocks
kn: ಇಟ್ಟಿಗೆಗಳು

en: Radius
kn: ತ್ರಿಜ್ಯ
