Nearby places search (8.x-1.2) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Search
nn: Søk

en: Name
nn: Namn

en: Address
nn: Adresse

en: Other
nn: Andre

en: Blocks
nn: Blokkar

en: Church
nn: Kyrkje

en: Library
nn: Bibliotek

en: Airport
nn: Flyplass
