Nearby places search (8.x-1.3) - en to uk translation catalogue (24 entries)

en: Search
uk: Пошук

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Bar
uk: Смуга

en: Address
uk: Адреса

en: Store
uk: Магазин

en: Other
uk: Інше

en: Latitude
uk: Широта

en: Longitude
uk: Довгота

en: Google Maps API Key
uk: Ключ від Google Maps API

en: No results found
uk: Нічого не знайдено

en: Storage
uk: Сховище

en: Blocks
uk: Блоки

en: Radius
uk: Радіус

en: University
uk: Університет

en: Church
uk: Церква

en: Bank
uk: Банк

en: Library
uk: Бібліотека

en: Airport
uk: Аеропорт

en: Cafe
uk: Кафе

en: Restaurant
uk: Ресторан

en: School
uk: Школа

en: Location Name
uk: Назва місця

en: Museum
uk: Музей

en: Aquarium
uk: Акваріум
