Nearby places search (8.x-1.4) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Search
hi: खोज

en: Name
hi: नाम

en: Address
hi: पता

en: Store
hi: स्टोर

en: Other
hi: अन्य

en: No results found
hi: कोई परिणाम नहीं मिले

en: Blocks
hi: ब्लॉक

en: Library
hi: लाइब्रेरी
