Neato (8.x-1.0-beta2) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: Breadcrumb
ar: مسار التنقل

en: Header
ar: الترويسة

en: Featured
ar: متميز

en: Primary tabs
ar: التبويبات الأساسية

en: Secondary tabs
ar: التبويبات الفرعية

en: Sidebar first
ar: العمود الجانبي الأول

en: Sidebar second
ar: الشريط الجانبي الثاني
