Neato (8.x-1.0-beta2) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Featured
el: Ζώνη προβεβλημένων

en: Primary tabs
el: Πρωτεύουσες καρτέλες

en: Secondary tabs
el: Δευτερεύουσες καρτέλες

en: Footer Bottom
el: Υποσέλιδο κάτω

en: Sidebar first
el: Πρώτη πλευρική ζώνη

en: Sidebar second
el: Δεύτερη πλευρική ζώνη

en: Footer Top
el: Υποσέλιδο πάνω
