Neato (8.x-1.0-beta2) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Content
hi: सामग्री

en: Breadcrumb
hi: पग चिन्ह

en: Header
hi: ऊपरी भाग

en: Featured
hi: प्रदर्शित

en: Primary tabs
hi: प्राथमिक टैब्स

en: Secondary tabs
hi: माध्यमिक टैब्स

en: Sidebar first
hi: साइडबार पहला

en: Sidebar second
hi: साइडबार दूसरा
