Neato (8.x-1.0-beta3) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: Breadcrumb
sv: Länkstig

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Featured
sv: Framhävd

en: Primary tabs
sv: Primära flikar

en: Secondary tabs
sv: Sekundära flikar

en: Footer Bottom
sv: Sidfot Nederst

en: Sidebar first
sv: Första sidospalt

en: Sidebar second
sv: Andra sidospalt

en: Footer Top
sv: Sidfot Topp
