Neato (8.x-1.0-beta5) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Content
fil: Nilalaman

en: Header
fil: Ulunan

en: Featured
fil: Itinatampok

en: Sidebar first
fil: Unang baras sa gilid

en: Sidebar second
fil: Pangalawang baras sa gilid
