Neato (8.x-1.0-beta6) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: Breadcrumb
cs: Drobečková navigace

en: Header
cs: Hlavička

en: Primary tabs
cs: Hlavní záložky

en: Secondary tabs
cs: Sekundární záložky

en: Sidebar first
cs: První postranní panel

en: Sidebar second
cs: Druhý postranní panel
