Neato (8.x-1.0-beta6) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Breadcrumb
nl: Kruimelpad

en: Header
nl: Kop

en: Featured
nl: Aanbevolen

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: Footer Bottom
nl: Onder footer

en: Sidebar first
nl: Eerste zijbalk

en: Sidebar second
nl: Tweede zijbalk

en: Footer Top
nl: Boven footer
