Neato (8.x-1.0-beta6) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: Header
ro: Cap

en: Featured
ro: Recomandat

en: Primary tabs
ro: Filele principale

en: Secondary tabs
ro: Taburi secundare

en: Sidebar first
ro: Bara laterală mai întâi
