Neato (8.x-1.0-beta7) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Content
gl: Contido

en: Breadcrumb
gl: Miga de pan

en: Header
gl: Encabezado

en: Featured
gl: Destacado

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: Sidebar first
gl: Primeira barra lateral

en: Sidebar second
gl: Segunda barra lateral
