Neato (8.x-1.0-beta7) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Breadcrumb
ne: ब्रेडक्रम्ब

en: Header
ne: हेडर

en: Featured
ne: फेचर्ड

en: Primary tabs
ne: प्राथमिक टैब्स

en: Secondary tabs
ne: माध्यमिक ट्याबहरू

en: Sidebar first
ne: पहिलो साईडबार

en: Sidebar second
ne: दोस्रो साईडबार

en: Footer Top
ne: फुटर शीर्ष
