Neato (8.x-1.0-rc1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: Breadcrumb
fi: Murupolku

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Featured
fi: Esitelty

en: Primary tabs
fi: Ensisijaiset välilehdet

en: Secondary tabs
fi: Toissijaiset välilehdet

en: Sidebar first
fi: Ensimmäinen sivupalkki

en: Sidebar second
fi: Toinen sivupalkki
