Neato (8.x-2.0) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Content
et: Sisu

en: Breadcrumb
et: Leivapuru

en: Header
et: Päis

en: Featured
et: Esile tõstetud

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: Sidebar first
et: Esimene külgriba

en: Sidebar second
et: Teine külgriba
