Neato (8.x-2.0) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Header
lv: Galvene

en: Featured
lv: Eksponētais

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: Footer Bottom
lv: Kājenes Apakša

en: Sidebar first
lv: Pirmā sānu josla

en: Sidebar second
lv: Otrā sānu josla

en: Footer Top
lv: Kājenes Augša
