Neato (8.x-2.0) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Content
he: תוכן

en: Breadcrumb
he: שביל ניווט

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Featured
he: מובלט

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Primary tabs
he: לשוניות ראשיות

en: Secondary tabs
he: לשוניות משניות

en: Sidebar first
he: עמודת צד ראשונה

en: Sidebar second
he: עמודת צד שניה
