Neato (8.x-2.0) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Featured
hr: Istaknuto

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake

en: Sidebar first
hr: Prvi stupac

en: Sidebar second
hr: Drugi stupac
