Neato (8.x-2.0) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: Breadcrumb
pt: Navegação estrutural

en: Header
pt: Cabeçalho

en: Featured
pt: Destacado

en: Skip to main content
pt: Passar para o conteúdo principal

en: Primary tabs
pt: Separadores primários

en: Secondary tabs
pt: Separadores secundários

en: Footer Bottom
pt: Rodapé Inferior

en: Sidebar first
pt: Primeira barra lateral

en: Sidebar second
pt: Segunda barra lateral

en: Footer Top
pt: Topo do rodapé
