Neato (8.x-2.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Content
sl: Vsebine

en: Header
sl: Glava

en: Featured
sl: Izpostavljeno

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki
