Neibers (8.x-1.1) - en to az translation catalogue (100 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: Status
az: Vəziyyət

en: Prefix
az: Prefiks

en: Suffix
az: Suffiks

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Value
az: Qiymət

en: Type
az: Növ

en: List
az: Siyahı

en: Description
az: İzahat

en: Article
az: Məqalə

en: Comments
az: Şərhlər

en: Action
az: Fəaliyyət

en: On
az: Aktiv

en: Tags
az: Teqlər

en: File
az: Fayl

en: File path
az: Fayl yolu

en: Edit
az: Dəyiş

en: Size
az: Ölçü

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: None
az: Yoxdur

en: - None -
az: - heç nə -

en: Image
az: Şəkil

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Import
az: İmport

en: Export
az: Eksport

en: Field
az: Sahə

en: Save
az: Saxla

en: Help
az: Dəstək

en: Default
az: Susmaya görə

en: Update
az: Yeniləmə

en: Icon
az: İconka

en: Add
az: Əlavə et

en: View
az: Görünüş

en: Menu
az: Menyu

en: ID
az: İD

en: Picture
az: Şəkil

en: Continue
az: Davam et

en: Created
az: Yaradıldı

en: Create
az: Yaradıldı

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Page
az: Səhifə

en: Off
az: Söndürülüb

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Comment
az: Şərh

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Revisions
az: Reviziyalar

en: Field name
az: Sahə adı

en: Authored by
az: Müəllifi

en: State
az: Dövlət

en: Desc
az: azaldın

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Anonymous
az: Anonim

en: Sort by
az: Sırala

en: Condition
az: Vəziyyət

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Front page
az: Ana səhifə

en: Create new revision
az: Yeni versiya yaradın

en: Workflow
az: İş axını

en: Entity
az: Entiti

en: Revert
az: Qaytarma

en: Transition
az: Keçid

en: Your message has been sent.
az: Mesajınız göndərildi.

en: Revisions for %title
az: %title üçün düzəlişlər

en: Revision
az: Reviziya

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Revision of %title from %date
az: %date %title yenidən baxılması

en: Tabs
az: Tablar

en: Anonymous user
az: Anonim istifadəçi

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Translation
az: Tərcümə

en: Authenticated user
az: Qeydiyyatdan keçmiş istifadəçi

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
az: %revision-date tarixindən düzəlişə qayıtmaq istədiyinizə əminsiniz?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
az: %revision-date revizionunu silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Values
az: Qiymətlər

en: Offset
az: Ofset

en: Machine name
az: Maşın adı

en: About
az: Haqqında

en: - Select -
az: - Seçin -

en: File to import not found.
az: Import ediləcək fayl tapılmadı.

en: Main navigation
az: Əsas naviqasiya

en: No content available.
az: Əlçatan məzmun yoxdur.

en: Migration
az: Miqrasiya

en: Bundle
az: Paket

en: Delete all revisions
az: Bütün düzəlişləri silin

en: Video file
az: Video fayl

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Publishing status
az: Nəşr statusu

en: Copy of the revision from %date.
az: %date tarixindən düzəlişin surəti.

en: Powered by Drupal
az: Drupal tərəfindən dəstəklənir

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Your virtual face or picture.
az: Virtual üzünüz və ya şəkliniz.

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları

en: Status messages
az: Vəziyyət mesajları

en: Current revision
az: Cari təftiş

en: Main page content
az: Əsas səhifə məzmunu
