Neibers (8.x-1.1) - en to is translation catalogue (57 entries)

en: Body
is: Skrokkur

en: Status
is: Støða

en: Delete
is: Strika

en: Operations
is: Atgerðir

en: Value
is: Virði

en: Type
is: Slag

en: List
is: Listi

en: Description
is: Lýsing

en: Comments
is: Viðmerkingar

en: Tags
is: Frámerki

en: Edit
is: Broyt

en: Size
is: Stødd

en: Search
is: Leita

en: Reset
is: Tómstilla

en: - None -
is: - Einki -

en: Settings
is: Setingar

en: Name
is: Navn

en: Import
is: Flyt inn

en: Export
is: Flyt út

en: Field
is: Rein

en: Save
is: Goym

en: Help
is: Hjálp

en: Default
is: Standard

en: Update
is: Dagfør

en: Add
is: Stovna

en: View
is: Vís

en: Menu
is: Valmynd

en: Picture
is: Mynd

en: Continue
is: Halt áfram

en: Created
is: Stovnað

en: Create
is: Stovna

en: Page title
is: Yvirskrift á síðu

en: Page
is: Síða

en: Custom
is: Sergjørt

en: Comment
is: Viðmerking

en: Promoted to front page
is: Víst á forsíðuni

en: Revisions
is: Útgávur

en: Authored by
is: Skrivað hevur

en: Anonymous
is: Ónevndur

en: Profile
is: Vangamynd

en: Sources
is: Keldur

en: Front page
is: Forsíða

en: Create new revision
is: Stovna nýggja útgávu

en: Workflow
is: Arbeiðsgongd

en: Revert
is: Vend aftur

en: Your message has been sent.
is: Tíni boð eru send.

en: Revisions for %title
is: Útgávur av %title

en: Revision
is: Útgáva

en: Revision of %title from %date
is: Útgáva %title frá %date

en: Anonymous user
is: Ónevndur brúkari

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
is: Er tað heilt vist at tú vilt venda aftur til útgávuna frá %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
is: Er tað heilt vist at tú vilt strika útgávuna frá %revision-date?

en: Machine name
is: Maskinnavn

en: About
is: Um

en: File to import not found.
is: Fíla at flyta inn varð ikki funnin.

en: Copy of the revision from %date.
is: Avrit av útgávuni frá %date.

en: Powered by Drupal
is: Rikið við Drupal
