Neibers (8.x-1.1) - en to sl translation catalogue (64 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: Status
sl: Stanje

en: Prefix
sl: Predpona

en: Suffix
sl: Pripona

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Value
sl: Vrednost

en: Type
sl: Tip

en: List
sl: Seznam

en: Description
sl: Opis

en: Article
sl: Članek

en: Comments
sl: Komentarji

en: Action
sl: Akcija

en: Tags
sl: Oznake

en: File
sl: Datoteka

en: Edit
sl: Uredi

en: Size
sl: Velikost

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: None
sl: Brez

en: Image
sl: Slika

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Import
sl: Uvozi

en: Export
sl: Izvoz

en: Field
sl: Polje

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: Help
sl: Pomoč

en: Default
sl: Privzeto

en: Update
sl: Posodobitev

en: Add
sl: Dodaj

en: View
sl: Prikaži

en: Menu
sl: Meni

en: Picture
sl: Slika

en: Continue
sl: Nadaljuj

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Page title
sl: Naslov strani

en: Page
sl: Stran

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Comment
sl: Komentar

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani

en: Revisions
sl: Različice

en: Field name
sl: Ime polja

en: Authored by
sl: Avtor

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Anonymous
sl: Anonimnež

en: Order
sl: Vrstni red

en: Profile
sl: Profil

en: Sources
sl: Viri

en: Front page
sl: Vstopna stran

en: Create new revision
sl: Ustvari novo različico

en: Workflow
sl: Potek dela

en: Revert
sl: Povrni

en: Your message has been sent.
sl: Vaše sporočilo je bilo poslano.

en: Revisions for %title
sl: Različice za %title

en: Revision
sl: različice

en: Anonymous user
sl: Anonimni uporabnik

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
sl: Ali ste prepričani, da želite povrniti različico iz %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
sl: Ali ste prepričani, da želite izbrisati različico iz %revision-date?

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: About
sl: O modulu

en: File to import not found.
sl: Datoteke za uvoz ni bilo mogoče najti.

en: No content available.
sl: Na voljo ni nobene vsebine.
