Neibers (8.x-1.1) - en to bo translation catalogue (102 entries)

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Prefix
bo: སྔོན་བཏགས

en: Suffix
bo: མཇུག་རྟགས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Type
bo: རིགས

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Article
bo: རྩོམ་ཡིག

en: Comments
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: File path
bo: ཡིག་ཆའི་འགྲོ་ལམ།

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང

en: Search
bo: འཚོལ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: None
bo: མེད།

en: Test
bo: ཚོད་ལྟ

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Image
bo: པར་རིས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Import
bo: ནང་འདྲེན

en: Export
bo: ཕྱིར་འདྲེན

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Icon
bo: རི་མོ།

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Audio
bo: སྒྲ་འབེབས།

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Picture
bo: པར

en: Continue
bo: མུ་མཐུད

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Create
bo: གསར་བཟོ

en: Page title
bo: དྲ་ངོས་ཁ་བྱང

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Comment
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Promoted to front page
bo: མདུན་ངོས་སུ་འོས་སྦྱོར་བྱས་པ

en: Revisions
bo: བསྒྱུར་བཅོས་པར་གཞི

en: Field name
bo: གནས་ཁོངས་ཀྱི་མིང

en: Authored by
bo: རྩོམ་མཁན

en: State
bo: （ཞིང་། /ཁུལ། /དམིགས་ཁུལ།）

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Anonymous
bo: མིང་མེད་སྤྱོད་མཁན

en: Order
bo: གོ་རིམ

en: Template
bo: དཔེ་པང་།

en: Profile
bo: ངོ་སྤྲོད

en: Edit Server
bo: ཞབས་ཞུ་བར་རྩོམ་སྒྲིག

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Sources
bo: ཁུངས

en: Front page
bo: མདུན་ངོས

en: Create new revision
bo: བསྒྱུར་བཅོས་གསར་བ་ཞིག་བཟོ་བ

en: Workflow
bo: ལས་རིམ

en: Entity
bo: དངོས་གཞི

en: Revert
bo: ཕྱིར་སློག

en: Your message has been sent.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན་བཏང་ཟིན།

en: Video
bo: བརྙན་ཟློས།

en: Revisions for %title
bo: %title་ཡི་བསྒྱུར་བཅོས་པར་གཞི

en: Revision
bo: བསྒྱུར་བཅོས

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Revision of %title from %date
bo: ཚེས་གྲངས་%date་ཐོག་%title་ཡི་བསྒྱུར་བཅོས་པར་གཞི

en: Tabs
bo: ཤོག་བྱང

en: Anonymous user
bo: མིང་འགོད་སྤྱོད་མཁན།

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Translation
bo: ཡིག་སྒྱུར

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་%revision-date་ཡི་བསྒྱུར་བཅོས་ལ་ཕྱིར་སློག་བྱེད་ཐག་ཆོད་ཡིན་ནམ།

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
bo: %revision-date་ཡི་བསྒྱུར་བཅོས་དེ་བསུབ་ཐག་ཆོད་ཡིན་ནམ།

en: Server
bo: ཞབས་ཞུ་བ

en: Usage
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: File to import not found.
bo: ནང་འདྲེན་བྱེད་དགོས་པའི་ཡིག་ཆ་རྙེད་མ་ཐུབ།

en: No content available.
bo: ནང་དོན་མེད།

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Copy of the revision from %date.
bo: %date་ཡི་བསྒྱུར་བཟོས་འདྲ་བཤུ་བྱེད་པ།

en: Powered by Drupal
bo: Drupal ཡིས་མཁོ་འདོན་བྱས

en: Status messages
bo: གནས་སྟངས་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན

en: Main page content
bo: དྲ་ངོས་གཙོ་བོ་ཐོག་གི་ནང་དོན

en: Find and manage content.
bo: ནང་དོན་འཚོལ་བཤེར་དང་དོ་དམ།

en: Basic page
bo: དྲ་ངོས་དཀྱུས་མ

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་རྒྱུན་ལྡན་གྱི་དྲ་ཚིགས་ལ་<em>དྲ་ངོས་དཀྱུས་མ་</em>སྤྱོད་ཆོག དཔེར་ན་་ང་ཚོའི་སྐོར་ཞེས་པའི་དྲ་ངོས་ལྟ་བུ།

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
bo: མཚན་བྱང་གིས་རིགས་འདྲ་བའི་རྩོམ་ཡིག་དབྱེ་འབྱེད་བྱས།

en: Bulk update
bo: འབོར་དུ་གསར་སྒྱུར།

en: View mode
bo: མཐོང་རིས་ཀྱི་རྣམ་པ

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
