Neibers (8.x-1.1) - en to hy translation catalogue (76 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Prefix
hy: Նախածանց

en: Suffix
hy: Վերջածանց

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Value
hy: Արժեք

en: Type
hy: Տեսակ

en: List
hy: Ցանկ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Article
hy: Հոդված

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: Action
hy: Գործողություն

en: Tags
hy: Թեգեր

en: File
hy: Ֆայլ

en: File path
hy: Ֆայլի ուղին

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Size
hy: Չափ

en: Search
hy: Որոնել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: None
hy: Ոչ մի

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Image
hy: Նկար

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Export
hy: Արտահանել

en: Field
hy: Դաշտ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Help
hy: Օգնություն

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Add
hy: Ավելացնել

en: View
hy: Դիտել

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: Picture
hy: նկար

en: Continue
hy: Շարունակել

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Create
hy: Ստեղծել

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Page
hy: Էջ

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: Revisions
hy: Վերանայում

en: Field name
hy: Դաշտի անունը

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Anonymous
hy: Անանուն

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Condition
hy: Վիճակ

en: Front page
hy: Առջևի էջ

en: Create new revision
hy: Ստեղծել նոր տարբերակ

en: Anonymous user
hy: Անանուն օգտատեր

en: Translation
hy: Թարգմանություն

en: Administrator
hy: Ադմինիստրատոր

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: - Select -
hy: - Ընտրել -

en: File to import not found.
hy: Ներմուծելու ֆայլը չի գտնվել։

en: Bundle
hy: Փաթեթ

en: Your virtual face or picture.
hy: Ձեր վիրտուալ դեմքը կամ նկարը:

en: Status messages
hy: Ստատուս հաղորդագրություններ

en: Basic page
hy: Տարրական էջ

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
hy: Օգտագործել <em>հիմնական էջերը</em> Ձեր մշտական բովանդակության համար ,ինչպես օրինակ  "Մեր մասին " էջը:

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
hy: Օգտագործեք թեգեր խմբավորելու համար հոդվածները նմանատիպ թեմաները բաժիններում:

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
hy: Օգտագործել  <em>հոդվածները </em> շտապ բովանդակությունով ինչպիսիք են՝ նորությունները, մամլո հազորդագրությունները կամ բլոգի գրառումները :

en: View mode
hy: Դիտման ռեժիմ

en: Wide
hy: Լայն

en: Basic block
hy: Հիմնական բլոկ

en: A basic block contains a title and a body.
hy: Հիմնական բլոկը պարունակում է վերնագիր և բովանդակություն

en: Website feedback
hy: Կայքի հետադարձ կապ

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
hy: Մուտագրել ստորակետով բաժանված ցուցակ։ Օրիանկ՝ Ամստերդամ, Մեխիկո, "Կլիվլենդ, Օհայո"

en: Max 1300x1300
hy: Առավելագույնը 1300x1300

en: Max 2600x2600
hy: Առավելագույնը 2600x2600

en: Max 325x325
hy: Առավելագույնը 325x325

en: Max 650x650
hy: Առավելագույնը 650x650

en: Narrow
hy: Նեղ
