Neibers (8.x-1.1) - en to ku translation catalogue (75 entries)

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Status
ku: ڕەوش

en: Prefix
ku: پێشگر

en: Suffix
ku: پاشگر

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Value
ku: نرخ

en: Type
ku: جۆر

en: List
ku: لیستە

en: Description
ku: دەربارە

en: Article
ku: وتار

en: Comments
ku: بۆچوونەکان

en: Action
ku: کردار

en: Tags
ku: تاگەکان

en: File
ku: پەڕگە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Size
ku: قەبارە

en: Search
ku: گەڕان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: None
ku: هیچ

en: Test
ku: تاقیکردنەوە

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Image
ku: وێنە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Import
ku: هاوردن

en: Export
ku: هه‌ناردن

en: Field
ku: خانە

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Help
ku: یارمەتی

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Add
ku: زیاد بکە

en: View
ku: پیشاندان

en: Menu
ku: پێڕست

en: Picture
ku: وێنە

en: Continue
ku: بەردەوام بە

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Create
ku: درووستکردن

en: Page title
ku: ناونیشانی په‌ڕه‌

en: Page
ku: پەڕە

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Comment
ku: بۆچوون

en: Promoted to front page
ku: لە پەڕەی سەرەتادا بڵاوکراوەتەوە

en: Revisions
ku: پێداچوونەوەکان

en: Field name
ku: ناوی خانە

en: Authored by
ku: بڵاوکراوەتەوە لەلایەن

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Anonymous
ku: نەناسراو

en: Order
ku: ڕیز

en: Profile
ku: زانیاری تایبه‌تی

en: Sources
ku: سەرچاوەکان

en: Front page
ku: پەڕەی سەرەتا

en: Create new revision
ku: درووستکردنی پێداچوونەوەیەکی نوێ

en: Workflow
ku: ڕێڕەوی کار

en: Revert
ku: بیگەڕێنەوە سەر باری سەرەتایی

en: Your message has been sent.
ku: په‌یامه‌که‌ت نێردرا.

en: Revisions for %title
ku: پێداچوونەوەکانی %title

en: Revision
ku: پێداچوونەوە

en: Revision of %title from %date
ku: پداچوونەوەی %title لە %date

en: Anonymous user
ku: بەکارهێنەری نەناسراو

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
ku: ئایا دڵنیایت لە گەڕاندنەوە بۆ پێداچونەوەکەی %revision-date؟

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
ku: ئایا دڵنیایت لە سڕینەوەی پێداچوونەوەکی %revision-date؟

en: About
ku: دەربارە

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -

en: File to import not found.
ku: په‌ڕگه‌ بۆ هێنان نه‌دۆزرایه‌وه‌

en: No content available.
ku: هیچ ناوەڕۆکێک نییە.

en: Copy of the revision from %date.
ku: وێنەیەکی پێداچوونەوەکەی %date.

en: Powered by Drupal
ku: بە دروپاڵ کاردەکات

en: Main page content
ku: ناوەڕۆکی پەڕەی سەرەکی

en: Find and manage content.
ku: دۆزینەوە و ڕێکخستنی ناوەڕۆک.

en: Basic page
ku: پەڕەی سەرەتایی

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
ku: جۆری <em>پەڕە سەرەتاییەکان</em> بەکاربهێنە بۆ ناوەڕۆکی نەگۆڕاوی وەک پەڕەی "دەربارەی ماڵپەڕ".

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
ku: جۆری <em>وتارەکان</em> بەکاربهێنە بۆ ناوەڕۆکی گەرماوگەرمی وەک هەواڵەکان، وەشانی ڕۆژنامەگەری یان بڵاوکراوەی بڵاگ.
