Neibers (8.x-1.1) - en to se translation catalogue (23 entries)

en: Body
se: Gorut

en: Delete
se: Sihko

en: Type
se: Šládja

en: Description
se: Čilgehus

en: File
se: Fiila

en: Edit
se: Rievdat

en: Search
se: Oza

en: Image
se: Govva

en: Name
se: Namma

en: Field
se: Gieddi

en: Save
se: Vurke

en: Help
se: Veahkki

en: Update
se: Ođasmahte

en: Add
se: Lasit

en: View
se: Čájet

en: Picture
se: Govva

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: Page
se: Siidu

en: Revisions
se: Versuvnnat

en: Order
se: Diŋgo

en: Sort by
se: Sirre

en: Video
se: Filbma

en: About
se: Birra
