Neibers (8.x-1.1) - en to sq translation catalogue (55 entries)

en: Body
sq: Trupi

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Value
sq: Vlera

en: Type
sq: Lloji

en: List
sq: Lista

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Comments
sq: Komente

en: Action
sq: Veprimi

en: Tags
sq: Etiketat

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Size
sq: Madhësia

en: Search
sq: Kërko

en: Reset
sq: Rifillo

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Import
sq: Importo

en: Export
sq: Eksporto

en: Save
sq: Ruaj

en: Help
sq: Ndihmë

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Update
sq: Rifresko

en: View
sq: Shfaq

en: Menu
sq: Menuja

en: Picture
sq: Fotografia

en: Continue
sq: Vazhdo

en: Created
sq: Krijuar

en: Create
sq: Krijo

en: Page title
sq: Titulli i faqes

en: Page
sq: Faqe

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Comment
sq: Komenti

en: Promoted to front page
sq: Vendosur tek faqja qendrore

en: Revisions
sq: Revizione

en: Authored by
sq: Krijuar nga

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: Anonymous
sq: Anonim

en: Profile
sq: Profili

en: Sources
sq: Burimet

en: Create new revision
sq: Krijo një revizion të ri

en: Revert
sq: Rikthe

en: Your message has been sent.
sq: Mesazhi juaj u dërgua.

en: Revisions for %title
sq: Revizionet e %title

en: Revision
sq: Revizioni

en: Revision of %title from %date
sq: Revizioni i %title nga %date

en: Anonymous user
sq: Përdoruesi anonim

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
sq: Jeni i sigurt që dëshironi të riktheni në revizionin nga %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
sq: Jeni i sigurt që dëshironi të eleminonirevizionin nga %revision-date?

en: About
sq: Informacione

en: File to import not found.
sq: Skedari për tu importuar nuk u gjet.

en: No content available.
sq: Asnjë përmbajtje në dispozicion.

en: Copy of the revision from %date.
sq: Kopjo revizionin e %date.

en: Powered by Drupal
sq: Fuqizuar nga Drupal
