Neibers (8.x-2.0) - en to lv translation catalogue (154 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: Status
lv: Statuss

en: Prefix
lv: Prefikss

en: Suffix
lv: Sufikss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Value
lv: Vērtība

en: Type
lv: Veids

en: List
lv: Saraksts

en: Description
lv: Apraksts

en: Article
lv: Raksts

en: Comments
lv: Komentāri

en: Action
lv: Darbība

en: On
lv: Aktīvs

en: Tags
lv: Birkas

en: File
lv: Fails

en: File path
lv: Faila ceļš

en: Edit
lv: Labot

en: Size
lv: Izmērs

en: Reset
lv: Attīrīt

en: None
lv: Nav

en: Test
lv: Tests

en: Message
lv: Ziņojums

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Image
lv: Attēls

en: Multiple
lv: Daudzkāršs

en: Parent
lv: Vecāks

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Import
lv: Importēt

en: Export
lv: Eksportēt

en: Field
lv: Lauks

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Help
lv: Palīdzība

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Archive
lv: Arhīvs

en: Icon
lv: Ikona

en: Add
lv: Pievienot

en: View
lv: Skatīt

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Picture
lv: Attēls

en: Continue
lv: Turpināt

en: Created
lv: Izveidots

en: Create
lv: Izveidot

en: Separator
lv: Atdalītājs

en: All
lv: Visi

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Page
lv: Lapa

en: Off
lv: Izslēgts

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Comment
lv: Komentārs

en: Published
lv: Publicēts

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: Revisions
lv: Revīzijas

en: Message text
lv: Ziņojuma teksts

en: Field name
lv: Lauka vārds

en: Add condition
lv: Pievienot nosacījumu

en: Conditions
lv: Nosacījumi

en: Authored by
lv: Autors

en: Sortable
lv: Kārtojams

en: State
lv: Stāvoklis

en: Desc
lv: Dilst.

en: Align
lv: Novietot

en: Color
lv: Krāsa

en: Anonymous
lv: Viesis

en: Order
lv: Secība

en: Profile
lv: Profils

en: Process
lv: Apstrāde

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Condition
lv: Nosacījums

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Sources
lv: Avoti

en: Front page
lv: Sākumlapa

en: Create new revision
lv: Izveidot jaunu revīziju

en: Workflow
lv: Darbplūsma

en: Entity
lv: Entītija

en: Revert
lv: Atgriezt

en: Transition
lv: Pāreja

en: Your message has been sent.
lv: Jūsu ziņa tika nosūtīta.

en: Revisions for %title
lv: %title revīzijas

en: Revision
lv: Revīzija

en: Display label
lv: Attēlojuma etiķete

en: Changed
lv: Labots

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Revision of %title from %date
lv: %date datuma revīzija %title

en: Tabs
lv: Cilnes

en: Anonymous user
lv: Anonīms lietotājs

en: Client
lv: Klients

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Translation
lv: Tulkojums

en: Publish
lv: Publicēts

en: Audio file
lv: Audio fails

en: Authenticated user
lv: Autentificēts lietotājs

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
lv: Vai tiešām vēlaties atgriezties pie revīzijas no %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst revīziju %revision-date?

en: Administrator
lv: Administrators

en: Usage
lv: Izmantošana

en: Values
lv: Vērtības

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Default order
lv: Noklusējuma secība

en: Billing information
lv: Apmaksas informācija

en: About
lv: Par

en: Column
lv: Kolonna

en: Default sort
lv: Noklusējuma kārtošana

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: File to import not found.
lv: Importējamais fails nav atrasts.

en: Main navigation
lv: Galvenā navigācija

en: No content available.
lv: Nav pieejams saturs.

en: Migration
lv: Migrācija

en: Bundle
lv: Komplekts

en: Delete all revisions
lv: Dzēst visas revīzijas

en: Video file
lv: Video fails

en: Friends
lv: Draugi

en: Draft
lv: Melnraksts

en: Followers
lv: Sekotāji

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Compact
lv: Kompakts

en: Copy of the revision from %date.
lv: %date datuma revīzijas kopija.

en: Powered by Drupal
lv: Balstīts uz Drupal

en: Status messages
lv: Statusa ziņas

en: Current revision
lv: Pašreizējā revīzija

en: Main page content
lv: Galvenās lapas saturs

en: Find and manage content.
lv: Meklēt un pārvaldīt saturu.

en: Basic page
lv: Vienkārša lapa

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
lv: Izmantojiet <em>vienkāršas lapas</em> statiskam saturam, piemēram, lapai 'Par mums'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
lv: Izmantojiet tagus lai grupētu rakstus par līdzīgu tēmu vienā kategorijā.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
lv: Izmantojiet <em>rakstus</em> laika jutīgam saturam, piemēram, ziņām, preses relīzēm vai bloga ierakstiem.

en: View mode
lv: Skata režīms

en: Hide empty column
lv: Paslēpt tukšu kolonnu

en: Wide
lv: Plats

en: Responsive
lv: Responsīvs

en: Full HTML
lv: Pilns HTML

en: User interface translation
lv: Lietotāja saskarnes tulkošana

en: Default comments
lv: Noklusējuma komentāri

en: Allows commenting on content
lv: Atļauja pievienot komentāru saturam

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
lv: Norāda, vai tulkojuma pēdējais labojums pieder pašreizējai revīzijai.

en: Primary admin actions
lv: Primārās administratora darbības

en: User account menu
lv: Lietotāja konta izvēlne

en: Basic block
lv: Vienkāršs bloks

en: A basic block contains a title and a body.
lv: Vienkāršam blokam ir nosaukums un saturs.

en: Website feedback
lv: Atsauksmes par vietni

en: Basic HTML
lv: Pamata HTML

en: Restricted HTML
lv: Ierobežots HTML

en: Max 1300x1300
lv: Maks. 1300x1300

en: Max 2600x2600
lv: Maks. 2600x2600

en: Max 325x325
lv: Maks. 325x325

en: Max 650x650
lv: Maks. 650x650

en: Narrow
lv: Šaurs
