Neibers (8.x-2.0) - en to or translation catalogue (17 entries)

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: List
or: ତାଲିକା

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Import
or: ଆମଦାନୀ କରନ୍ତୁ

en: Help
or: ସହାୟକ

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: Published
or: ପ୍ରକାଶିତ

en: Filter
or: ଛାଣକ

en: Promoted to front page
or: ମୂଳ ପୃଷ୍ଠା କୁ ଉତ୍ତରୋନ୍ନତି

en: Color
or: ରଙ୍ଗ

en: Anonymous
or: ଅଜ୍ଞାତ

en: Front page
or: ପ୍ରଥମ ପୃଷ୍ଠା

en: Revert
or: ପ୍ରତ୍ୟାବୃତ

en: File to import not found.
or: ଆଣିବାକୁ ଥିବା ଫାଇଲ ମିଳୁନାହୁଁ
