Neibers (8.x-2.0) - en to ca translation catalogue (182 entries)

en: Body
ca: Cos

en: Status
ca: Estat

en: Suffix
ca: Sufix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Value
ca: Valor

en: Type
ca: Tipus

en: List
ca: Llistat

en: Description
ca: Descripció

en: Comments
ca: Comentaris

en: Action
ca: Acció

en: On
ca: Actiu

en: Tags
ca: Etiquetes

en: File
ca: Fitxer

en: File path
ca: Camí del fitxer

en: Edit
ca: Edita

en: Size
ca: Mida

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: None
ca: Cap

en: Test
ca: Prova

en: Message
ca: Missatge

en: - None -
ca: - Cap -

en: Image
ca: Imatge

en: Multiple
ca: Múltiple

en: Parent
ca: Pare

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Import
ca: Importa

en: Export
ca: Exporta

en: Field
ca: Camp

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Help
ca: Ajuda

en: Default
ca: Per defecte

en: Update
ca: Actualitza

en: Archive
ca: Arxiva

en: Icon
ca: Icona

en: Add
ca: Afegeix

en: View
ca: Mostra

en: Audio
ca: Àudio

en: Menu
ca: Menú

en: Picture
ca: Imatge

en: Continue
ca: Continua

en: Created
ca: Creat

en: Create
ca: Crea

en: Separator
ca: Separador

en: All
ca: Tot

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Page
ca: Pàgina

en: Off
ca: Inactiu

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Comment
ca: Comentari

en: Published
ca: Publicat

en: Filter
ca: Filtra

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada

en: Message text
ca: Text del missatge

en: Field name
ca: Nom del camp

en: Add condition
ca: Afegeix la condició

en: Conditions
ca: Condicions

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Sortable
ca: Ordenable

en: State
ca: Estat

en: Align
ca: Alineació

en: Anonymous
ca: Anònim

en: Order
ca: Ordre

en: Template
ca: Plantilla

en: Profile
ca: Perfil

en: Process
ca: Processa

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Condition
ca: Condició

en: Occupation
ca: Professió

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Sources
ca: Fonts

en: Front page
ca: Portada

en: Create new revision
ca: Crea una nova revisió

en: Workflow
ca: Flux de treball

en: Entity
ca: Entitat

en: Transition
ca: Transició

en: Your message has been sent.
ca: El vostre missatge s'ha enviat.

en: Product type
ca: Tipus de producte

en: Video
ca: Vídeo

en: Revisions for %title
ca: Revisions per %title

en: Revision
ca: Revisió

en: Display label
ca: Mostra l'etiqueta

en: Changed
ca: Canviat

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Revision of %title from %date
ca: Revisió de %title de %date

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: Anonymous user
ca: Usuari anònim

en: Apply
ca: Aplica

en: Translation
ca: Traducció

en: Publish
ca: Publica

en: Audio file
ca: Fitxer d'àudio

en: Authenticated user
ca: Usuari autenticat

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
ca: Esteu segur que voleu canviar la revisió a %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
ca: Esteu segur de voler suprimir la revisió del %revision-date?

en: Administrator
ca: Administrador

en: Usage
ca: Ús

en: Restore
ca: Restaura

en: Values
ca: Valors

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Default order
ca: Ordre predeterminat

en: Billing information
ca: Dades de facturació

en: About
ca: Detalls

en: Column
ca: Columna

en: Default sort
ca: Ordenació predeterminada

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: File to import not found.
ca: El fitxer a importar no s'ha trobat.

en: Main navigation
ca: Navegació principal

en: Sales
ca: Vendes

en: No content available.
ca: No hi ha contingut disponible.

en: Migration
ca: Migració

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Delete all revisions
ca: Esborra totes les revisions

en: Video file
ca: Fitxer de vídeo

en: Draft
ca: Esborrany

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Compact
ca: Compacta

en: Publishing status
ca: Estat de la publicació

en: Copy of the revision from %date.
ca: Còpia de la revisió de %date.

en: Powered by Drupal
ca: Funciona amb el Drupal

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Your virtual face or picture.
ca: La vostra imatge virtual o fotografia.

en: Alert
ca: Alerta

en: Breadcrumbs
ca: Fil d'ariadna

en: Status messages
ca: Missatges d'estat

en: Current revision
ca: Revisió actual

en: Customer Information
ca: Informació del client

en: Archived
ca: Arxivat

en: Main page content
ca: Contingut principal de la pàgina

en: Find and manage content.
ca: Busqueu i gestioneu el contingut.

en: Basic page
ca: Pàgina bàsica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
ca: Utilitzeu les <em>pàgines bàsiques</em> per al vostre contingut estàtic, com una pàgina de 'Qui som'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
ca: Utilitzeu les etiquetes per a agrupar en categories els articles de temes similars.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
ca: Utilitzeu els <em>articles</em> per a contingut sensible en el temps com notícies, comunicats de premsa o entrades de blog.

en: Bulk update
ca: Actualització massiva

en: View mode
ca: Mode de visualització

en: Master
ca: Mestre

en: Shipping information
ca: Dades de tramesa

en: Hide empty column
ca: Amaga columnes buides

en: Wide
ca: Ample

en: Responsive
ca: Responsiu

en: Full HTML
ca: HTML complet

en: No label
ca: Sense etiqueta

en: User interface translation
ca: Traducció de la interfície d'usuari

en: Workflow type
ca: Tipus de flux de treball

en: Site branding
ca: Marca del lloc

en: Plugin ID
ca: ID del connector

en: Default comments
ca: Comentaris predeterminats

en: Allows commenting on content
ca: Permet comentar al contingut

en: Revision translation affected
ca: Revisió de la traducció afectada

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
ca: Indica si la darrera edició d'una traducció pertany a la revisió actual.

en: Configuration synchronization
ca: Sincronització de la configuració

en: Import and export your configuration.
ca: Importeu i exporteu la vostra configuració.

en: @date by @username
ca: @date per @username

en: Primary admin actions
ca: Accions principals d'administració

en: User account menu
ca: Menú del compte d'usuari

en: Basic block
ca: Bloc bàsic

en: A basic block contains a title and a body.
ca: Un bloc bàsic conté un títol i un cos.

en: Website feedback
ca: Feedback del web

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
ca: Introduïu una llista separada per comes. Per exemple: Amsterdam, Ciutat de Mèxic, "Cleveland, Ohio"

en: Basic HTML
ca: HTML bàsic

en: Restricted HTML
ca: HTML restringit

en: content @type: deleted @label.
ca: contingut @type: s'ha eliminat @label.

en: Are you sure you want to revert @language translation to the revision from %revision-date?
ca: Esteu segur de voler revertir la traducció de @language a la revisió del %revision-date?

en: Max 1300x1300
ca: Màx. 1300x1300

en: Max 2600x2600
ca: Màx. 2600x2600

en: Max 325x325
ca: Màx. 325x325

en: Max 650x650
ca: Màx. 650x650

en: Narrow
ca: Estret

en: Create New Draft
ca: Crea un nou esborrany

en: Order activity
ca: Activitat de comandes

en: Restore to Draft
ca: Restableix com a esborrany

en: Entity action
ca: Acció d'entitat

en: A locally hosted audio file.
ca: Un fitxer d'àudio allotjat en local.

en: A locally hosted video file.
ca: Un fitxer de vídeo allotjat en local.

en: Remote video
ca: Vídeo remot

en: A remotely hosted video from YouTube or Vimeo.
ca: Un vídeo hostatjat remotament de YouTube o Vimeo.
