Neibers (8.x-2.0) - en to my translation catalogue (53 entries)

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: List
my: စာရင်း

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Article
my: ဆောင်းပါး

en: Comments
my: မှတ်ချက်များ

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: Tags
my: Tag များ

en: File
my: ဖိုင်

en: File path
my: ဖိုင် ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Message
my: သတင်း

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Multiple
my: အများအပြား

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Import
my: သွင်းရန်

en: Export
my: ပြန်ထုတ်ရန်

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Help
my: အကူအညီ

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Menu
my: မီနူး

en: Picture
my: ရုပ်ပုံ

en: Continue
my: ဆက်လုပ်ရန်

en: Page title
my: စာမျက်နှာ၏ ခေါင်းစဉ်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Comment
my: မှတ်ချက်

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: Color
my: အရောင်

en: Anonymous
my: အမည်မသိသူ(သို့)ဧည့်သည်

en: Sources
my: မူလအရင်းအမြစ်

en: Front page
my: ပထမဆုံး စာမျက်နှာ

en: Revert
my: နောက်ပြန်ဆုတ်

en: Publish
my: ထုတ်ဝေပါ

en: About
my: အကြောင်း

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -

en: File to import not found.
my: import လုပ်ရမည့် ဖိုင် မတွေ့ပါ

en: Draft
my: မူကြမ်း

en: - All -
my: - အားလုံး -

en: Powered by Drupal
my: Drupal ဖြင့်ဖန်တီးသည်။

en: Main page content
my: အဓိကစာမျက်နှာပါ အကြောင်းအရာ
