Neibers (8.x-2.0) - en to os translation catalogue (35 entries)

en: Body
os: Мидис

en: Status
os: Статус

en: Prefix
os: Префикс

en: Suffix
os: Суффикс

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Type
os: Тип

en: List
os: Номхыгъд

en: Description
os: Афыст

en: Article
os: Уац

en: Comments
os: Комментари

en: Action
os: Архайд

en: Tags
os: Тегтæ

en: File
os: Файл

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Size
os: Ас

en: Reset
os: Раздæрау

en: None
os: Нæйы

en: Test
os: Тест

en: Message
os: Хъусинаг

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Image
os: Сурæт

en: Parent
os: Ныййарæг

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Import
os: Импорт

en: Export
os: Экспорт

en: Field
os: Быдыр

en: Label
os: Нысан

en: Save
os: Ныффысс

en: Help
os: Æмбарынгæнæн

en: Default
os: Æнæивд

en: Update
os: Сног кæн

en: Add
os: Бафтау

en: View
os: Фенд
