Neibers (8.x-3.0) - en to et translation catalogue (176 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Body
et: Sisu

en: Status
et: Olek

en: Prefix
et: Eesliide

en: Suffix
et: Järelliide

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Value
et: Väärtus

en: Type
et: Liik

en: List
et: Nimekiri

en: Description
et: Kirjeldus

en: Article
et: Artikkel

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Action
et: Tegevus

en: On
et: Sees

en: Tags
et: Sildid

en: File
et: Manus

en: File path
et: Faili asukoht

en: Edit
et: Muuda

en: Size
et: Suurus

en: Reset
et: Tühista

en: None
et: Puudub

en: Message
et: Teade

en: Password
et: Parool

en: - None -
et: - Puudub -

en: Image
et: Pilt

en: Multiple
et: Mitu

en: Parent
et: Vanem

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Import
et: Impordi

en: Export
et: Ekspordi

en: Field
et: Väli

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Default
et: Vaikimisi

en: Update
et: Uuenda

en: Icon
et: Ikoon

en: Add
et: Lisa

en: View
et: Kuva

en: Audio
et: Heli

en: Menu
et: Menüü

en: Picture
et: Pilt

en: Continue
et: Jätka

en: Created
et: Loodud

en: Create
et: Loo

en: Separator
et: Eraldaja

en: All
et: Kõik

en: Page
et: Lehekülg

en: Off
et: Väljas

en: Custom
et: Kohandatud

en: Comment
et: Kommentaar

en: Published
et: Avaldatud

en: Filter
et: Filtreeri

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: Revisions
et: Redaktsioonid

en: Message text
et: Sõnumi tekst

en: Field name
et: Välja nimetus

en: Add condition
et: Lisa tingimus

en: Conditions
et: Tingimused

en: Authored by
et: Autor

en: Sortable
et: Sorditav

en: State
et: Olek

en: Desc
et: Kahanev

en: View all
et: Vaata kõiki

en: Align
et: Joondus

en: Color
et: Värv

en: Add new comment
et: Lisa kommentaar

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: Order
et: Järjestus

en: Template
et: Mall

en: Profile
et: Profiil

en: Process
et: Protsess

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Condition
et: Tingimus

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Switch
et: Vaheta

en: Sources
et: Allikad

en: Front page
et: Avaleht

en: Constants
et: Konstandid

en: Create new revision
et: Luuakse uus redaktsioon

en: Workflow
et: Töövoog

en: Entity
et: Olem

en: Revert
et: Lähtesta

en: Log out
et: Logi välja

en: Transition
et: Olekusiire

en: Your message has been sent.
et: Sinu teade on saadetud.

en: Revisions for %title
et: %title redaktsioonid

en: Revision
et: Redaktsioon

en: Display label
et: Kuva silt

en: Changed
et: Muudetud

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Revision of %title from %date
et: %title redaktsioon %date kuupäevast

en: Tree
et: Puu

en: Anonymous user
et: Anonüümne kasutaja

en: Client
et: Klient

en: Apply
et: Rakenda

en: Translation
et: Tõlge

en: Workflow status
et: Töövoo olek

en: Audio file
et: Helifail

en: Authenticated user
et: Autenditud kasutaja

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
et: Kas oled kindel, et tahad taastada redaktsiooni kuupäevast %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
et: Kas oled kindel, et tahad kustutada redaktsiooni kuupäevast %revision-date?

en: Administrator
et: Haldur

en: Values
et: Väärtused

en: Offset
et: Nihe

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Default order
et: Vaikimisi järjestus

en: About
et: Programmist

en: Column
et: Tulp

en: Default sort
et: Vaikimisi sortimine

en: - Select -
et: - Vali -

en: File to import not found.
et: Importfaili ei leitud.

en: No content available.
et: Sisu puudub.

en: Migration
et: Migreerimine

en: Bundle
et: kogum

en: Delete all revisions
et: Kustuta kõik versioonid

en: Video file
et: Video fail

en: Friends
et: Sõbrad

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Compact
et: Kompaktne

en: Publishing status
et: Avaldamise olek

en: Copy of the revision from %date.
et: Redaktsiooni koopia kuupäevast %date.

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Your virtual face or picture.
et: Sinu virtuaalne nägu või pilt.

en: Alert
et: Hoiatus

en: Elements
et: Elemendid

en: Current revision
et: Aktiivne redaktsioon

en: Find and manage content.
et: Otsi ja halda lehe sisu.

en: Basic page
et: Lihtlehekülg

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
et: <em>Lihtlehti</em> võib kasutada muutumatu sisu jaoks, nagu näiteks leht 'Meist lähemalt'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
et: Sarnaseid teemasid käsitlevate artiklite kategoriseerimiseks kasuta silte.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
et: <em>Artikleid</em> kasutatakse aeguva sisu jaoks nagu uudised, pressiteated või blogi sissekanded.

en: Bulk update
et: Massuuendus

en: View mode
et: Kuvarežiim

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Hide empty column
et: Peida tühi tulp

en: Wide
et: Lai

en: Responsive
et: Adapteeruv

en: Full HTML
et: Täielik HTML

en: User interface translation
et: Kasutajaliidese tõlge

en: Editorial
et: Toimetuslik

en: Workflow type
et: Töövoo tüüp

en: Plugin ID
et: Plugina ID

en: Default comments
et: Vaikimisi kommentaarid

en: Allows commenting on content
et: Võimaldab sisu kommenteerida

en: Revision translation affected
et: Redaktsiooni tõlge mõjutatud

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
et: Tähistab tõlke viimase muudatuse kuulumist aktiivsesse redaktsiooni.

en: Configuration synchronization
et: Seadistuse sünkroniseerimine

en: Import and export your configuration.
et: Impordi ja ekspordi oma konfiguratsiooni.

en: @date by @username
et: @date - @username

en: Basic block
et: Lihtne plokk

en: A basic block contains a title and a body.
et: Lihtne plokk sisaldab pealkirja ning tekstiosa.

en: Website feedback
et: Veebilehe tagasiside

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
et: Sisesta komadega eraldatud nimekiri. Näiteks: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"

en: Basic HTML
et: Lihtne HTML

en: Restricted HTML
et: Piiratud HTML

en: @langname revisions for %title
et: @langname redaktsioon %title jaoks

en: Are you sure you want to revert @language translation to the revision from %revision-date?
et: Kas sa oled kindel, et soovid ennistada @language tõlke %revision-date loodud redaktsonini?

en: Narrow
et: Kitsas

en: Use local files for reusable media.
et: Kasuta kohalikke faile korduvkasutatava meedia jaoks.

en: Use local images for reusable media.
et: Kasuta kohalikke pildifaile korduvkasutatava meedia jaoks.

en: Entity action
et: Olemi tegevus

en: A locally hosted audio file.
et: Kohalik audiofail

en: A locally hosted video file.
et: Kohalikult talletatud video

en: A remotely hosted video from YouTube or Vimeo.
et: YouTube või Vimeo keskkonnas olev video.

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
et: Arhiveeritud

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
et: Mustand

[ctx: Workflow state label]
en: Published
et: Avalikustatud

[ctx: Workflow transition label]
en: Archive
et: Arhiveeri

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
et: Loo uus mustand

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
et: Avalikustamine
